افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

alone293

تازه وارد
با سلام. چطوری میتونم از EDD  در گرویتی فرم استفاده کنم؟

نمیدونم تو خدو گرویتی همچنین چیزی هست یا نه؟

آخه یه جا دیدم که گرویتی یه گزینه برای EDD  داره. لینکشو پایین میذارم دوستان اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

alone293

تازه وارد
سلام. برای ادغام گرویتی فرم با EDD  یه افزونه جانبی هست که پولیه.البته تو ایران نمیفروشن.

ولی من بجای این کار تو مرحله آخر فرمم یه فیلد html  گذاشتم و شورت کد محصولی که تو EDD  ثبت کردم رو تو این فیلد HTML  قرار دادم و کاربر وقتی به این مرحله میرسه لینک خرید رو نشون میده. تا چند روز پیش کار میکرد ولی الان تو فرم چند مرحله ای که ساختم وقتی فیلدای مرحله اول رو پر میکنی و روی دکمه بعدی کلیک میکنی کلا فرم هنگ میکنه و قالب بهم میرزه.

دوستان اگه امکانش هست تست کنید ببنین مشکلم رو چطوری رفع کنم.؟؟

من روی لوکال دارم کار میکنم. حتی یه وردپرس دیگه هم روی لوکال نصب کردم و فقط گرویتی و EDD  رو نصب کردم بازم نشد. اینو گفتم که شاید بخاطر تداخل افزونه ها باشه ولی انگار نیست.

موفق باشید.

amirber

تازه وارد
سلام

من داخل برگه ای دکمه سفارش سفارش گذاشتم .میخوام با کلیک بر روی اون یه فرم به صورت پاپ آپ ظاهر بشه چجوری میشه با gravity این کار انجام داد؟ من تو صفحه 16 یه راهنمایی دیدم  ولی کار نکرد اگه راهی هست لطفا راهنمایی کنید 

clicksoft

تازه وارد
سلام دوستان..

یه مشکلی با تاریخ گراویتی فرم دارم.

توی فرمم یه تاریخ دارم که در حالت عادی بخوبی کار میکنی ولی وقتی به فرم یک فیلد مثل چند انتخابی(سلکت باکس) اضافه میشه آیکون تاریخ دیگه نمایش داده نمیشه و date picker تاریخ هم باز نمیشه. در کل دیگه تاریخ کار نمیکنه؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

alone293

تازه وارد
سلام

من داخل برگه ای دکمه سفارش سفارش گذاشتم .میخوام با کلیک بر روی اون یه فرم به صورت پاپ آپ ظاهر بشه چجوری میشه با gravity این کار انجام داد؟ من تو صفحه 16 یه راهنمایی دیدم  ولی کار نکرد اگه راهی هست لطفا راهنمایی کنید 
از این ویدیو استفاده کن کلا بهت میگه چطوری فرم پاپ آپ با گرویتی بسازی.

برای دیدن ویدئو باید از فیلترینگ رد بشین.

موفق باشین

aghorbanmehr

تازه وارد
سلام 

من این افزونه رو روی یک سایت نصب کردم به خوبی داشت کار میکرد فقط بعد از ارسال فرم ایمیل ارسال نمیکرد. داشتم باهاش کار میکردم ببینم مشکل از کجاست که ایراد لایسنس گرفت ازم و الان دیگه کلا به هم ریخته شده!.

چندین بار هم پاکش کردم و مجدد نصبش کردم ولی باز هم ایراد میگیره!

aghorbanmehr

تازه وارد
سلام 

من این افزونه رو روی یک سایت نصب کردم به خوبی داشت کار میکرد فقط بعد از ارسال فرم ایمیل ارسال نمیکرد. داشتم باهاش کار میکردم ببینم مشکل از کجاست که ایراد لایسنس گرفت ازم و الان دیگه کلا به هم ریخته شده!.

چندین بار هم پاکش کردم و مجدد نصبش کردم ولی باز هم ایراد میگیره!
الان که تست کردم دیدم با wp-material کانفلیکت داره!‌ ولی تا چند دقیقه قبل داشت با هیمن پلاگین هم کار میکرد! نفهمیدم چی شد که به مشکل خورد.

clicksoft

تازه وارد
سلام دوستان..

یه مشکلی با تاریخ گراویتی فرم دارم.

توی فرمم یه تاریخ دارم که در حالت عادی بخوبی کار میکنی ولی وقتی به فرم یک فیلد مثل چند انتخابی(سلکت باکس) اضافه میشه آیکون تاریخ دیگه نمایش داده نمیشه و date picker تاریخ هم باز نمیشه. در کل دیگه تاریخ کار نمیکنه؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
دوستان! کسی برای این مشکل راه حلی نداره؟؟ 

han2010

تازه وارد
سلام .

این افزونه دیگه پشتیبانی نمیشه توسط سایت فارسی و توسعه دهده ی فارسیش؟ فکر کنم اسمشون آقای حنان باشن.

چون جواب این فروم داده نشده و اینکه تو سایت خودشون هم انجمن رو تعطیل کردن!

ماجرا چیه ؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز تا اونجا که در توانمون بود در خدمت کاربرا بودیم . مشغله زیاده نمیشه کل زندگیم رو پای وب بزارم ...

بیشتر موارد مورد نیاز هم توی انجمن و سایت مطرح کردم ..

باقی موارد هم با جستجوی میشه بهش رسید .

han2010

تازه وارد
دوست عزیز تا اونجا که در توانمون بود در خدمت کاربرا بودیم . مشغله زیاده نمیشه کل زندگیم رو پای وب بزارم ...

بیشتر موارد مورد نیاز هم توی انجمن و سایت مطرح کردم ..

باقی موارد هم با جستجوی میشه بهش رسید .
یعنی محصول خریداری بشه شما پشتیبانی نمیکنید اگر سوالی و درخواستی و کمکی از جانب بنده مطرح بشه ؟

من نیاز به این دارم که دو فرم ایجاد کنم

فرم اول برای اینکه مشتری بخواد پرداخت انلاین داشته باشه که بعد از پر کردن فرم باید بتونه به درگاه مستقیم بانک ملت وصل بشه.

فرم دوم ثبت رسیده برای کسایی که خرید اینترنتی بلد نیستن و با مراجعه به بانک شماره رسید و مبلغ رو اعلام میکنن.

چیز خاصی هم نمیخوام تو فرم اول  نام . نام خانوادگی - شماره تماس- انتخاب مبلغ و ورود به درگاه بانک ملت برای پرداخت.

تو فرم دوم هم. نام و نام خانوادگی - شماره تماس - مبلغ - شماره رسید

تا اینجاشو که مشخصا افزونه ی شما امکانشو راحت داره.

فقط یه سوال میمونه . تو قسمت تهیه گزارش آیا توانایی ایجاد فیلتر و استخراج فقط نام و نام خانوداگی وجود داره ؟

اگر این چیزایی که من میخوام و آموزششون هم طبق گفته ی شما موجوده رو نتونستم پیاده کنم و یا جایی به مشکل خورد آیا شما توانایی پاسخگویی و پشتیبانی از خریدار رو دارید ؟

درگاه بانک ملت مخصوص این افزونه در حال حاظر با آخرین نسخه وردپرس و کلا اصلا درگاه کار میکنه ؟

ممنونم جواب بدید.پیشاپیش متشکرم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگر محصولات فروشی دارای مشکل باشند چرا پشتیبانی میشن و رفع میشن .

s.m.b

تازه وارد
دانلود رایگان پک کامل گراویتی فرمز به همراه تمامی 40 عدد افزونه ها و اددان های فروشی موجود بصورت یکجا  به آخرین تاریخ موجود امروز

Gravity_Forms_v2.0.7.12_-_WordPress_Plugin + Add-Ons Full 

40 Addon

تقدیم دوستان عزیزم

خیلی کار راه اندازه 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moosafer

تازه وارد
دو ستان این افزونه رو چطور استفاده کنیم برای دادن استایل 

کد لایسنس میخواد 

کسی نداره

مجيد

تازه وارد
سلام و عرض ادب 

ضمن تشکر فراوان 

ولی از وقتی گراویتی و درگاه آرین پال را بروز رسانی کردم برگه دارای فرم و فروشگاه سایتم پیغام ویروس میده فروشگاه که باز نمیشه فرمها هم دیده نمیشه  عکس میزارم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم .

سپاس فراوان 

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک تروجان / ویروس در سایتتون اضافه شده و ربطی به گراویتی و بروزرسانی و... ندارد

مجيد

تازه وارد
سلام و تشکر 

میشه راهنمایی کنید چطور تروجان / ویروس  را پیدا و خذف کنم .

آیا آنتی ویروسی باید نصب کنم ؟

سپاس فراوان 

بالا