افزونه ارسال پیامک (sms) ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mostafa.ewig

تازه وارد
باور کنید افزونه سالمه و هیچ مشکلی نداره. اگه عیبی میبینید ایراد از تنظیماتی هست که انجام دادید. مثلا بالا دیدم یکی از دوستان شماره رو فارسی نوشته این طبیعیه که کار نکنه. افزونه محیطش خیلی سادست و هیچ مشکلی نداره. اگه هم واسه بعضی ها پیامک ارسال نکنه ایراد از افزونه نیست گاهی اوقات شماره اونا مسدود هست واسه دریافت پیامک.تنها ایرادی که میشه از افزونه گرفت فقط و فقط ۱- انگلیسی بودن وضعیت سفارش ۲- ارسال پیامک برای مدیر در همه حالت ها. ( که مورد دومی رو به درخواست بعضی دوستان اضافه کرده و عیب به حساب نمیاد. اما که به نظرم واقعا نیاز نیست)

ali0078

تازه وارد
عزیز من فکر میکنی من مشکل روانی دارم بیام الکی مشکل بتراشم میگم کار نمیکنه بعدشم دلیل نمیشه تو مشکل نداری کسی دیگه مشکل نداشته باشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باور کنید افزونه سالمه و هیچ مشکلی نداره. اگه عیبی میبینید ایراد از تنظیماتی هست که انجام دادید. مثلا بالا دیدم یکی از دوستان شماره رو فارسی نوشته این طبیعیه که کار نکنه. افزونه محیطش خیلی سادست و هیچ مشکلی نداره. اگه هم واسه بعضی ها پیامک ارسال نکنه ایراد از افزونه نیست گاهی اوقات شماره اونا مسدود هست واسه دریافت پیامک.تنها ایرادی که میشه از افزونه گرفت فقط و فقط ۱- انگلیسی بودن وضعیت سفارش ۲- ارسال پیامک برای مدیر در همه حالت ها. ( که مورد دومی رو به درخواست بعضی دوستان اضافه کرده و عیب به حساب نمیاد. اما که به نظرم واقعا نیاز نیست)
در نسخه بعدی ایشالا مشکل شماره 1 رو رفع می کنیم

kootlas

کاربر عضو
نمیشه کاری کرد که موقع ارسال پیامک برای نمایش قیمت محصول به جای irt از تومان استفاده بشه؟

kootlas

کاربر عضو
چرا ، حتما این کار رو میکنم
اگه بتونید آموزش این کار رو هم قرار بدید خیلی ممنونتون میشم چون با توجه به اینکه رو این افزونه برای بنده با صرف هزینه تغییرات اختصاصی انجام شده، امکان آپدیت اون برای من وجود نداره چون تمام اون تغییرات میپره. اگر بتونید بگید چطوری میشه این تغییر رو اعمال کرد که خودم انجام بدم خیلی ممنونتون میشم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چشم ، بهتون میگم چیا تغییر کرده

RezaPro

تازه وارد
سلام

سامانه پیامکی بنده داخل لیست پشتیبانی نیست

برای وصل کردن این سامانه به افزونه باید چیکار کنم؟

سامنه:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به صفحه اول، پست اول رجوع کنید... :63:

niazejahan

تازه وارد
جناب محمد یوزر و پسورد صباپیامک به ایمل شما ارسال شد

لطفا بررسی و اقدام کنید

امیدوارم هر چه زودتر صباپیامک هم افزوده بشه

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بررسی انجام میشه دوستان. همین روزها بروزرسانی انجام میشه

RezaPro

تازه وارد
سلام آقا محمد

خسته نباشید

بروزرسانی انجام نشد؟؟ :105:

amirkashani

کاربر عضو
اضافه کردن وب سرویس پیام کوتاه ریلکس

سلام میخواستم محمد جان این سایت رو هم اضافه کنی هم خدمات رایگان میده هم معتبره

relax.ir

نمونه کدها

دمت گرم فقط یه لطفی کن بهم اطلاع بده

یا حق

ab_eminem

تازه وارد
سلام

من لینک دانلودش رو میخوام

ممنون میشم بهم بدید

amirkashani

کاربر عضو
من این افزونه رو نصب کردم متاسفانه در صفحه صورتحساب برای من گزینه های مربوط به پیامک رو نشون مشتری نمیده البته این رو هم بگم نسخه ووکامرس من 2.0.20 هستش محمد جان اگر امکانش هست بررسی کنید

با تشکر

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام

آقا محمد یه چیزی ...

من و سایر کاربرا در مورد اضافه کردن سرویس دهنده جدید خیلی باهات در ارتباط بودیم

میشه قبل از بروز رسانی لیست سرویس دهنده هایی که میخوای جدیدا اضافه کنی رو توی یک پست از همین تاپیک اعلام کنی تا دوستان بررسی کنند اگه موردی از قلم افتاده یادآوری کنند؟

ممنون میشم یه چندماهی هست که منتظر بروز رسانیت هستیم

یا علی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چند ماه؟ فکر نکنم

من اخرین بروز رسانیم کمتر از یک ماه پیش بود

فردا مجددا چند وبسرویس اضافه میشه

amirkashani

کاربر عضو
چند ماه؟ فکر نکنم من اخرین بروز رسانیم کمتر از یک ماه پیش بود

فردا مجددا چند وبسرویس اضافه میشه
محمد جان ایمیلت رو بده من وب سرویس های خودم رو اضافه کردم برات بفرستم اضافه کن به افزونه

ممنون

فقط ایملت رو هم برام خصوصی بفرست یه پیشنهاد دارم برات

باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا