افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

MoeinAkbari

تازه وارد
سلام . میگه

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Cannot redeclare class nusoap_base in /home3/saritech/public_html/wp-content/plugins/mellat-woocommerce/nusoap.php on line 85

چیکار باید بکنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمال تداخل در افزونه ها وجود داره

mohammadazin

تازه وارد
سلام

ممنون از افزونه ای که آماده کردید.

منوی تنظیمات ووکامرس من، اصلا برگه درگاه پرداخت نداره که بخوام ملت رو انتخاب کنم.

وقتی هم آدرس wp-admin/admin.php?page=woocommerce_settings&tab=payment_gateways&section=WC_Mellat_Pay رو می دم.

می گه مجوز دسترسی به این برگه را ندارید!

چه باید بکنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مسیرش در ووکامرس جدید عوض شده

الان باید برید به تنظیمات / تسویه حساب / درگاه ملت

asenator

تازه وارد
این پلاگین نال شده نیست؟من الان استفاده کنم فقط باید آی پی رو با بانک هماهنگ کنم؟

saeedpersian

کاربر عضو
این پلاگین نال شده نیست؟من الان استفاده کنم فقط باید آی پی رو با بانک هماهنگ کنم؟
بله كافيه فقط درگاه فعال بانك ملت داشته باشين و آي پي رو به "به پرداخت ملت" اعلام كنيد. (آي رو حتما از شركت هاستينگ تون بپرسيد)

راستی قیمت پلاگین چند هست؟:|:|
مرد مومن اول دانلود كن نصب كن بعد ببين اگه پولي بود اونوقت قيمتشو بپرس.

(كاملا رايگانه)

farnamjam

تازه وارد
سلام

من هم با ارور زیر مواجه میشدم که مشکل با غیرفعال کردن افزونه درگاه پارس پال برای ووکامرس حل شد

با تشکر از دوستان

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/projecti/domains/ ) in/home/projecti/domains/ on line 934

farnamjam

تازه وارد
مشکلی که دارم اینه که بعد از "پرداخت موفق" یه صفحه سفید نشون داده میشه

برگه بازگشت رو روی حساب کاربری هم قرار دادم و هم روی برگه ای که خودم ساختم، ولی در همه حالت ها صفحه سفید نشون میده

اگر کاربر انصراف رو بزنه مشکلی وجود نداره و برگه حساب کاربری یا برگه دلخواهی که تنظیم کردم به درستی نمایش داده میشه

ممنونم دوستان محترم راهنمایی بفرمایند

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئن هستید آخرین نسخه رو نصب کردید؟

farnamjam

تازه وارد
بله ، نسخه 3.4 نصب می باشد

لطفا راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه تاریخ جلالی وردپرس رو غیر فعال کنید و مجددا تست کنید

poorya99

تازه وارد
سلام دوستان و محمد عزیز

آقا این با اون درگاه چه فرقی داره؟ همه چیزش درسته؟بازم تداخل داره با درگاهای دیگه؟

manfred

تازه وارد
واسه من همه چی درسته فقط پیام موفقیتو درست نشون نمیده:

attachment.php

You must be registered for see images attach

omid3098

تازه وارد
با نگارش 2.2.4 وو کامرس همخونی نداره و این پیغام رو میده:

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/mysite/domains/mysite.ir/public_html/wp-content/plugins/bank-mellat-edd-gateway/lib/nusoap.php:904) in/home/mysite/domains/mysite.ir/public_html/wp-content/plugins/mellat-woocommerce/nusoap.php on line 934
ویرایش: عذرخواهی میکنم. با غیر فعال کردن بقیه پلاگین های خرید، فعالسازی بدون مشکل انجام شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

oromnet

تازه وارد
آيكون بانك ملت به به پرداخت تبديل شده نمي خواين تغييرات رو اعمال كنين ؟

البته كار زياد سختي نيست من انجام دادم ولي بهتره دوستان فكري كنن

reza_mousa

تازه وارد
سلام به همه اقا من هر کدوم از افزونه ها رو نصب می کنم یا خطای لاین 904 میده یا میگیه مشکل جدی در افزونه هست باید چی کار کنم؟!! :43:

amirkashani

کاربر عضو
سلام به همه اقا من هر کدوم از افزونه ها رو نصب می کنم یا خطای لاین 904 میده یا میگیه مشکل جدی در افزونه هست باید چی کار کنم؟!! :43:
خوب درگاه دیگه ای فعال ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا