افزونه روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

behzad_20052006

تازه وارد
یک سوال درمورد این افزونه توضیح دادین که:"در هر مطلب و یا صفحه ای که مایلید لینک ها نشان داده شود عبارت را اضافه کنید . همین و تمام "یعنی سایتی که مثلا صدها صفحه داره این عبارت باید توتمام صفحات کپی بشه؟ یا اینکه اینکار ضرورتی نداره؟

اگر اینجوری باشه که خیلی وقت گیره!
دوست عزیز شما یک پست جدید یا یک برگه جدید ایجاد کن و متن (محتوا) پست جدیدت رو به جای این که مطلب خاصی بنویسی فقط بنویس
my_robot.png

عنوان پستت رو هم مثلا بنویس ربات من

به همین راحتی

موفق باشی

ali_nateghi

تازه وارد
من نصب کردم جالبه ولی اگر این امکانات رو هم داشت جالب تر بود. شاید هم داره و من بی خبرم

مطالبی مرتبط با اون پست خاص نمایش داده میشد مثلا با چک کردن چند متا تگ یکسان!

هر لینک اگر در یک خط ظاهر بشه بهتر میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
دوست عزیز شما یک پست جدید یا یک برگه جدید ایجاد کن و متن (محتوا) پست جدیدت رو به جای این که مطلب خاصی بنویسی فقط بنویس
my_robot.png
عنوان پستت رو هم مثلا بنویس ربات من

به همین راحتی

موفق باشی
هرکدام از دوستان این افزونه را نصب می کنند بنحوی میگن جالبه ولی من نصب کردم با همین روشی هم که گفتین یک پست جدید ایجاد کردم لذا تو پست مربوطه چیزی نمایش نمیده!!!!چیزی بایدنمایش بده؟؟

nulledscriptz

کاربر عضو
هرکدام از دوستان این افزونه را نصب می کنند بنحوی میگن جالبه ولی من نصب کردم با همین روشی هم که گفتین یک پست جدید ایجاد کردم لذا تو پست مربوطه چیزی نمایش نمیده!!!!چیزی بایدنمایش بده؟؟
شاید شما از یه افزونه ای چیزی استفاده میکنید که جلوی فعالیت این رذو میگیره ، شاید از نسخه های قدیمی این افزونه دارین استفاده میکنید...

jing

کاربر عضو
شاید شما از یه افزونه ای چیزی استفاده میکنید که جلوی فعالیت این رذو میگیره ، شاید از نسخه های قدیمی این افزونه دارین استفاده میکنید...
اینکه افزونه دیگه ای جلو فعالیت اونا بگیره نمیدونم شما بگید با کدوم افزونه مشکل داره ببینم اونا نصب کردم یانه؟؟؟

من از دانلود ونصب کردم نسخه1.1.2

nulledscriptz

کاربر عضو
اینکه افزونه دیگه ای جلو فعالیت اونا بگیره نمیدونم شما بگید با کدوم افزونه مشکل داره ببینم اونا نصب کردم یانه؟؟؟من از دانلود ونصب کردم نسخه1.1.2
نسخه 1 رونصب کردی ؟ نسخه 3 اومده .. اون رو نصب کن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا