افزونه روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arzhsn

تازه وارد
من این افزونه رو ریختم ولی قالبم به هم میریزه!!! ):

cedar

کاربر عضو
چرا توی دیتا بیس ذخیره میشه ولی ممکنه نوع پیوند یکتات رو عوض کردی که لینکت نمی آد خود صفحه رو از توی بخش مدیریت برگه نمایش بده ببین چی میشه...
سلام

نه ، پیوند یکتا همون چیزی بدونه که قبلا بوده و کار میداده !

از ادیمن هم پرویوو میگیرم نات فوند میده !

چه کنم ؟

arzhsn

تازه وارد
خواهشا اگه برنامه*ای برای ورژن جدید ندارید بگید که من تکلیفم روشن شه! به خدا چند روزه سایتم خوابیده آخه قالب براش طراحی کردم. اگه نسخه جدید نمیاد بگید بیخیال این افزونه شم ...

ممنون

nulledscriptz

کاربر عضو
دشمنتون شرمنده :دی

من گرفتاریم زیاد میشه یهو . قصدم اینه که در اولین فرصت بسازمش که این فرصت گیر بیاد می سازم نمیتونم تاریخ دقیق بگم

cedar

کاربر عضو
سلام

من این افزونه رو بروزرسانی که کردم سایت به هم ریخت ! و لینک ادامه مطلب از بین رفت ! تمام دایرکتوری هم خالی شده ! و لینک ها از بین رفته !

قبلا با نسخه ی قبل کار میکرد و مشکلی نداشت !

مشکل از کجاست ؟

غیر فعال کردم ولی این ارور رو هم در ادمین میده و ادمین بالا نمیاد ! :

Warning: session_start() [/phpmanual/function.session-start.html]: open(/tmp/sess_84e9694b7cc3ec2aaf45345a34e5381d, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/******/public_html/******/wp-content/plugins/myarticle/index.php on line 10 Warning: session_start() [/phpmanual/function.session-start.html]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/***/public_html/****/wp-content/plugins/myarticle/index.php:10) in /home/*****/public_html/****/tent/plugins/myarticle/index.php on line 10

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nulledscriptz

کاربر عضو
سلاممن این افزونه رو بروزرسانی که کردم سایت به هم ریخت ! و لینک ادامه مطلب از بین رفت ! تمام دایرکتوری هم خالی شده ! و لینک ها از بین رفته !

قبلا با نسخه ی قبل کار میکرد و مشکلی نداشت !

مشکل از کجاست ؟

غیر فعال کردم ولی این ارور رو هم در ادمین میده و ادمین بالا نمیاد ! :
اینکه ارور رو از myarticle گرفته ... پوشش رو حذف کن ببین مشکل حل میشه یا نه !؟

کدوم رو بروز کردی ؟ ارسال مطلب یا افزایش بازدید ؟

cedar

کاربر عضو
ارسال مطلب رو که پاک کردم ، اما وقتی دایرکتوری فعال هست ، لینک ادامه مطلب حذف میشه ! مشکل از نسخه ی جدید هست . تا قبلش مشکلی نداشتم

nulledscriptz

کاربر عضو
ارسال مطلب رو که پاک کردم ، اما وقتی دایرکتوری فعال هست ، لینک ادامه مطلب حذف میشه ! مشکل از نسخه ی جدید هست . تا قبلش مشکلی نداشتم
نمیدونم والله این لینک دایرکتوری هم برا ما دردسر شده :دی

وقتم بلاخره داره کمی خالی میشه ... منتظر باشید

jing

کاربر عضو
یک سوال درمورد این افزونه توضیح دادین که:"در هر مطلب و یا صفحه ای که مایلید لینک ها نشان داده شود عبارت را اضافه کنید . همین و تمام "

یعنی سایتی که مثلا صدها صفحه داره این عبارت باید توتمام صفحات کپی بشه؟ یا اینکه اینکار ضرورتی نداره؟

اگر اینجوری باشه که خیلی وقت گیره!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا