افزونه روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sadeght

تازه وارد
سلام

این افزونه رواپدیت هم کردیم ولی ادامه مطلب ها حذف شدند و قتی افزونه فعال شد. لطفا بررسی نمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sadeght

تازه وارد
آخرین نسخه در سایت مای پرس که 1.1.2 هست هم اپدیت کردیم

لینک ادامه مطلب به کل حذف شده و فاصله زیادی در مطالب می افتد لطفا بررسی نمایید

nulledscriptz

کاربر عضو
آخرین نسخه در سایت مای پرس که 1.1.2 هست هم اپدیت کردیملینک ادامه مطلب به کل حذف شده و فاصله زیادی در مطالب می افتد لطفا بررسی نمایید
این مشکل برای همه قالب ها نیست و فقط روی قالب بعضی دوستان رخ میده که دارم مشکل رو حل میکنم ولی تا هفته دیگه خبری از آپدیت نیست . فعلا میتونید همینطوری استفاده کنید و یا غیر فعال کنید نتا آپدیت بیاد .

بایت مشکلات عذر میخوام .

با تشکر

sadeght

تازه وارد
بله ولی کاش بشه زودتر رفعش کنید نیاز دارم بنده هم که می شناسید باهاتون صحبت کردیم

nulledscriptz

کاربر عضو
همونطور که میبینید اگر بخوام هر روز بروزش کنم باز یجاش میلنگه . صبر کنید تا من کاملا تست کنم نسخه نهایی رو بدم

ahmad2222

تازه وارد
من که نفهمیدم این صفحه my-robot چجوری باید ایجاد کرد. از تو cpanel می سازم اما چیزی نمیاره !!!

djary

کاربر عضو
کسی* به سی* پانل نداره ، تو خود وردپرس یه صفحه میسازی با نام دلخواه بد تو قسمت ویرایش برگ*ها رو همون برگ ویرایش سریع رو میزانی* و بعد تغییر نام میدی

ما همچنان منتظر نسخه غیر رسمی* هستیم :D

morteza_420

تازه وارد
کسی منتظر همچین چیزی بودم .

حالا که نصب کردم خورده تو پرم !

ببین من اینو آپلود کردم و بعد هم فعالش کردم .

حالا رفتم صفحه my-robot رو بسازم این ارور رو می ده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsi/domains/parsidown.com/public_html/wp-content/plugins/Myrobot/index.php:65) in /home/parsi/domains/parsidown.com/public_html/wp-includes/classes.php on line 1586

وقتی هم که یخوام مطلب جدیدبفرستم باز هم همین ارور رو می ده . باید چیکار کنم ؟

nulledscriptz

کاربر عضو
همچین اروری نداد به من ....

در هر حال فایل اصلی که توی وبلاگ قابل دانلوده مشکل header نداره و ممکنه این فایل که شما دارین استفاده میکنید ویرایش شده باشه . برای رفع اشکال فایل رو دوباره از منبع اصلی دانلود کنید و آپلود کنید به جای فایلی که دارن استفاده میکنید تا مشکل برطرف بشه .

amitismarket

تازه وارد
آقا من نسخه ی آخری رو نصب کردم ولی نفهمیدم "تعداد لینکها" چیه ؟

لطفا یکی کمکم کنه

اگه میشه یه نمونه ی کلی از افزونه بزایرید

مرسی

nulledscriptz

کاربر عضو
نموه توی سایت اصلی هست

نموه آنلاین :

تعداد لینک ها یعنی چندتا از لینکهایی که ذخیره کرده رو نشون بده

morteza_420

تازه وارد
همچین اروری نداد به من ....در هر حال فایل اصلی که توی وبلاگ قابل دانلوده مشکل header نداره و ممکنه این فایل که شما دارین استفاده میکنید ویرایش شده باشه . برای رفع اشکال فایل رو دوباره از منبع اصلی دانلود کنید و آپلود کنید به جای فایلی که دارن استفاده میکنید تا مشکل برطرف بشه .
دوست عزیز دقت نکردید من چی گفتم !

من میگم وقتی این افزونه رو فعال می کنم این ارور رو زمانی می ده که داخل پنلم می خوام نوشته جدیدی رو پست کنم یا صفحه جدیدی بسازم ! یعنیداخل خود پنل مدیریت - داشبورد - پیشخوان - بهم این ارور رو میده !

nulledscriptz

کاربر عضو
دوست عزیز دقت نکردید من چی گفتم !من میگم وقتی این افزونه رو فعال می کنم این ارور رو زمانی می ده که داخل پنلم می خوام نوشته جدیدی رو پست کنم یا صفحه جدیدی بسازم ! یعنیداخل خود پنل مدیریت - داشبورد - پیشخوان - بهم این ارور رو میده !
فرقی نمیکنه به هر حال این کاری که گفتم رو انجام بدین درست میشه . اگر نشد فایل ها رو به یه صورت دیگه آپلود کنید و مثلا اگر الان با اف تی پی آپ میکنید ، اگر نشد با خود سی پنل آپ کنید . بازم اگر نشد بیا اینجا بگو

amin1s2

تازه وارد
سلام

اين افزونه اين لينک ها رو در کجا ذخيره و بازخواني ميکنه و از کجا به جداولش دسترسي داريم؟؟؟

از phpmyadmin???

ميشه بگيد اين جدول لينکها کجا ساخته ميشه و ميتونم اديت کنم؟؟؟؟

شما دقيق اسم جدول ساخته شده يا آدرس دقيق بدهيد ضمنا سي پنل هستم و لينوکس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amitismarket

تازه وارد
کار کرد! واقعا ممنون

nulledscriptz

کاربر عضو
این اطلاعات توسط خود وردپرس ذخیره میشه توی بانک اطلاعاتی وردپرس توی بانک اطلاعاتیتون یه سرچ بکنید gc_data پیداشون میکنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا