افزونه روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

djary

کاربر عضو
سلام نسخه غیر رسمی* رو بی*خیال این افزونه ارسال مطلب هم اگه بسازید خوب می*شه ثواب داره :D

lesarat

تازه وارد
سلام

من افزونه رو نصب و فعال کردم . کد اون رو در یک برگه با نامک my-robot گذاشتم . الان فقط mypress.ir رو نشون میده توی اون صفحه . چطور بقیه لینکها باید بهش اضافه بشن ؟

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
به مرور لینک ها اضافه میشن..

البته از بخش تنظیمات افزونه باید تعداد لینک ها رو مشخص کنید...

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام نسخه غیر رسمی* رو بی*خیال این افزونه ارسال مطلب هم اگه بسازید خوب می*شه ثواب داره :D
فعلا دارم روی افزونه فروشگاه ساز کار میکنم با پرداخت بانک سامان و یه افزونه اس ام اس فرستنده برای وردپرس که زمانی که نظر جدیدی میاد براتون ارسال میکنه ، آمارتون رو هم شب به شب ارسال میکنه ، قابلیت ارسال مطلب با اس ام اس به سایت هم داره ، و کلی افزونه که آخریاش افزونه ارسال مطلب توسط کاربرانه ...

lesarat

تازه وارد
به مرور لینک ها اضافه میشن..البته از بخش تنظیمات افزونه باید تعداد لینک ها رو مشخص کنید...
الان خیلی وقت هست من گذاشتمش ولی فقط لینک Mypress.ir رو نشون میده . تعداد لینکها رو هم روی 1000 گذاشتم

cedar

کاربر عضو
بستگی به سایت شما هم داره ، بسته به جستجوی محتوای سایت شما در گوگل هست ... مثلا اگه کلمه "سلام خوب است" در گوگل سرچ شود و شما مطلبی با نام " سلام کن" دارید ، و کاربر وارد سایت شما بشه ( بعد از سرچ ) ، اون موقع این افزونه یک لینک با عنوان مطلب سرچ شده ( یعنی همان " سلام خوب است " ) به مطلب شما میده.

djary

کاربر عضو
قرار بود نسخهٔ غیر رسمیش برای قالب*های غیر استاندارد هم بیاد بیرون

papmodern

تازه وارد
سلام

من نصبش کردم.صفحه رو هم ساختم.اما کل لینک پستهام خراب شد

پاکشم کردم باز لینکا اشتباه میشه

مثلا لینک یه پستم بجای اینکه

http:/sample.com/?p=22

باشه شده:

این مشکل تو تمام لینک های درون پست هامم صادقه.قسمت مدیریت هم که میخوام برم میگه شما اجازه نداری :s

جان من کمک کنین

nulledscriptz

کاربر عضو
سلاممن نصبش کردم.صفحه رو هم ساختم.اما کل لینک پستهام خراب شد

پاکشم کردم باز لینکا اشتباه میشه

مثلا لینک یه پستم بجای اینکه

http:/sample.com/?p=22

باشه شده:

این مشکل تو تمام لینک های درون پست هامم صادقه.قسمت مدیریت هم که میخوام برم میگه شما اجازه نداری :s

جان من کمک کنین
اصلا این افزونه ربطی به چنین مشکلی که شما دارین میگین نداره . این افزونه میاد و اون متنی که گفتم رو با لینک هایی که ساخته جایگزین میکنه ، همین و بس . کدش رو همه میتونن ببینن ، کاری با آدرس های شما نداره . برای رفع این مشکلتون اول از فایل htaccess یه بک آپ بگیرین ، بعدش اون رو پاک کنید و برین توی بخش مدیریت وبسایتتون و در قسمت پیوندهای یکتا دوباره نوع لینک رو انتخاب کنید تا فایل htaccess باز سازی بشه...

cedar

کاربر عضو
افزونه هیچ مشکلی نداره و من خودم تست کرد و دارم ازش استفاده میکنم ، خیلی هم مفید و موثر بوده ...

papmodern

تازه وارد
اصلا این افزونه ربطی به چنین مشکلی که شما دارین میگین نداره . این افزونه میاد و اون متنی که گفتم رو با لینک هایی که ساخته جایگزین میکنه ، همین و بس . کدش رو همه میتونن ببینن ، کاری با آدرس های شما نداره . برای رفع این مشکلتون اول از فایل htaccess یه بک آپ بگیرین ، بعدش اون رو پاک کنید و برین توی بخش مدیریت وبسایتتون و در قسمت پیوندهای یکتا دوباره نوع لینک رو انتخاب کنید تا فایل htaccess باز سازی بشه...
ممنون از راهنماییتون

الان که کد افزونه رو چک کردم دیدم حق با شماست

من در زمان ساخت صفحه پیوند یکتا رو عوض کردم و به اشتباه فکر کردم مشکل از پلاگینه

آخه جایی واسه ثبت نامک صفحه پیدا نکردم.میشه راهنمایی کنین چطور میشه نامک یک صفحه رو در wp عوض کرد؟در جوملا مشکلی نداشتم اما تو وردپرس یکم گیج شدم

بازم از کمکتون ممنون

nulledscriptz

کاربر عضو
بزودی یه سایت جدید برای پشتیبانی افزونه هایی که میسازم میزنم تا فردا پس فردا صبح . یه افزونه ارسال مطلب ajax هم ساختم که چند زبانه هست . اونم توی اون سیستم میذارم برای دانلود و ردیابی اشکالات . ایشالله بقیه هم افزونه هایی رو که فارسی میکنن یا می سازن میذارن توش تا یه بانک قوی از افزونه های فارسی داشته باشیم . یه سری مزیت هایی به خود دایرکتوری افزونه های وردپرس داره که برای ما ایرانیا بهتره و خودتون میبینید به زودی...

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
آین نخسه غیر رسمی چیه که اینقدر منتظرشن؟

cedar

کاربر عضو
من بعد از اینکه سرور رو عوض کردم و دوباره وردپرس رو نصب کردم و دیتابیس رو ایمپورت کردم ، برگه یی که برای افزونه ساخته بودم نمیاد ! نات فووند میده !

باید چیکار کنم ؟ مگه توی دیتا بیس ذخیره نمیشه ؟

nulledscriptz

کاربر عضو
چرا توی دیتا بیس ذخیره میشه ولی ممکنه نوع پیوند یکتات رو عوض کردی که لینکت نمی آد خود صفحه رو از توی بخش مدیریت برگه نمایش بده ببین چی میشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا