افزونه روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amin1s2

تازه وارد
این اطلاعات توسط خود وردپرس ذخیره میشه توی بانک اطلاعاتی وردپرس توی بانک اطلاعاتیتون یه سرچ بکنید gc_data پیداشون میکنید
پيدا نکردم يکي کمک کنه بانک اطلاعاتي من داره مي پوکه

مي خوام بدونم کجاي ديتابيس سيو شده

nulledscriptz

کاربر عضو
می خواین اطلاعات رو پاک کنید . افزونه رو پاک کنید تا اطلاعات پاک شن از توی بانک اطلاعاتی

amin1s2

تازه وارد
من ميخواهم لينک هايي که ساخته رو در يک پست جدا بزارم و بعد برم تمام لينک ها رو پاک کنم از ديتابيس و دوباره تا چند وقت لينک بسازه

من از نسخه 1 و همون اولي استفاده ميکنم

يعني هيچ کس نميتونه بگه اي لينک ها در کدوم جدول ديتا بيس سيو ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( :( :( :confused:

nulledscriptz

کاربر عضو
خوب قربونت برم ما هم اگر بخوایم بهت بگیم باید بریم توی بانک اطلاعاتیمون سرچ کنیم...بهتره خودت اینکار رو بکنی یا صبر بدی تا یکی برات اینکار رو بکنه

ayoob_hb

تازه وارد
سلام

من میخوام تمامی مطالبم این قابلیت رو داشته باشه لطفا بگید اون کد رو کجای متنم اضافه کنم و آیا اینکه فقط باید در مطلب اضافه بشه یا جاهای دیگه هم اضافه بشه ؟

با تشکر

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام من میخوام تمامی مطالبم این قابلیت رو داشته باشه لطفا بگید اون کد رو کجای متنم اضافه کنم و آیا اینکه فقط باید در مطلب اضافه بشه یا جاهای دیگه هم اضافه بشه ؟

با تشکر
منظورتون نسخه جدیده ؟ کلا شما متن [my_robot_links] رو هرجا بذارین لینک ها نشون داده میشه ولی زیاده روی در این کار به ضررتون میشه

mohammad.ali

تازه وارد
سلام

بابت این افزونه ممنونم

اما من یه خورده دوریالم کجه میشه لطف کنین بیشتر توضیح بدین این افزونه چیه هرچی مطالب دوستان خوندم چیزی دستگیرم نشد! من نسخه 2 رو با موفقیت نصب کردم و فعال شد اما اون کد [my_robot_links] رو باید کجا بذارم توی یکی از پستهای وبلاگم گذاشتم هیچ اتفاقی نیفتاد اون کد رو در قسمت html پست جدید بذارم یا در قسمت متنش؟ یا اینکه باید توی ساید بار یا توی کدهای قالبم بذارم؟!!

بعد از اینکه گذاشتم چه اتفاقی می افته؟ توی اون قسمت که اون کدو گذاشتم لینکی نشون داده میشه؟ من تعداد لینکها رو 1000 گذاشتم چی هست این؟ و سوال آخر اینکه دو تا گزینه داره این افزونه:

• عبارات را به صفحه جست و جوی سایت لینک کن
  • عبارات را به صفحه جست و جو لینک کن

کدومشو باید انتخاب کنم واین دوتا چه فرقی با هم دارن؟

ممنونم از پاسخگویی شما

nulledscriptz

کاربر عضو
این همه سوال نوشتید یعنی هی چی از نمی دونید :دی

اون عبارت رو توی متن خبر تایپ کنید فرقی نمیکنه توی بخش ادیتور یا Html .

وقتی که عبارت رو گذاشتید ... باید منتظر بمانید تا ... گوگل و کاربرانش برای مطالب سایت شما یک عالمه لینک های محبوب از مطالبتان درست کنند .

اون که گذاشتید هزار تعداد لینک هاییه که توسط سایت اتوماتیک ساخته شده و نشون داده میشه ...

اون دو تا هم یکی امتحانشون کنید تا ببینید چی میشه . من الان بخوام توضیح بدم باید دوباره متن همونا رو براتون بنویسم که باز متوجه نمیشین و بهترین مثال امتحان کردنشونه .

ayoob_hb

تازه وارد
من وقتی این کد رو توی نوشته هام میزنم [my_robot_links] همین عینا توی نوشته ها نمایان میشه

آیا باید دیده باشه یا نه؟

mohammad.ali

تازه وارد
باتشکر از شما

اما ورود بخش مدیریت وبلاگم و داشبوردم بعد از نصب این افزونه به شدت کند شده راه حل چیه؟

nulledscriptz

کاربر عضو
باتشکر از شمااما ورود بخش مدیریت وبلاگم و داشبوردم بعد از نصب این افزونه به شدت کند شده راه حل چیه؟
والا حجم خود فایل ها که 2 کیلو بایته و دستوراتی که توشون ایجاد شده دستوراتی هستند که موقع اجرا سبک عمل میکنند.... و کس دیگه ایم همچنین مشکلی گزارش نکرده پس اشکال از ، نمیدونم والا ، نمیدونم از چیه

mohammad.ali

تازه وارد
مشکل من هم حل شد و الحمدلله داره کارمیکنه، اما می خواستم بدونم این لینکها از کجا میاد؟ چرا بعضی لینکها نسبت به مطالب وبلاگم نامربوطه؟

soheil2020

تازه وارد
سلام دوستان من اینو نصب میکنم قالب فروشگام بهم میرزه چیکار کنم ؟

soheil2020

تازه وارد
سلام بله حتی نسخه های قبلی رو تست کردم ولی جواب نداد

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام بله حتی نسخه های قبلی رو تست کردم ولی جواب نداد
جالب اینجاست این افزونه کاری با قالب نداره . شما هم رفتین جزء صابرین و باید یکمی صبر کنید تا نسخه دستی بیاد...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا