افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

hristo

تازه وارد
سلام آقا حنان عزیز

من هر کاری میکنم به آپدیت جدید بهروز رسانی نمیشه گویا لایسنس از کار افتاده ...

چه کار باید کرد؟

با تشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
نه لایسنس از کار نیفته .

به لیست افزونه ها برید . تیک افزونه رو بزنید و از قسمت اقدامات دسته جمعی بروز رسانی کنید .

یا اینکه برای بروز رسانی از قسمت فرم ها زیر منوی بروزرسانی اقدام کنید .یا میتونید از همونجا آخرین نسخه رو دانلود کنید رو دستی نصب کنید

hristo

تازه وارد
نه لایسنس از کار نیفته .به لیست افزونه ها برید . تیک افزونه رو بزنید و از قسمت اقدامات دسته جمعی بروز رسانی کنید .

یا اینکه برای بروز رسانی از قسمت فرم ها زیر منوی بروزرسانی اقدام کنید .یا میتونید از همونجا آخرین نسخه رو دانلود کنید رو دستی نصب کنید
اتفاقا" از همونجا انجام دادم

اما خطا میده ....

در ضمن موقع به روز رسانی هم کد لایسنس رو قبول نمیکنه ...

خطایی هنگام ارتقای Advanced Custom Fields Pro رخ داده است: بسته*ی به*روزرسانی آماده نیست.

hannanstd.ir

اتفاقا" از همونجا انجام دادماما خطا میده ....

در ضمن موقع به روز رسانی هم کد لایسنس رو قبول نمیکنه ...

خطایی هنگام ارتقای Advanced Custom Fields Pro رخ داده است: بسته*ی به*روزرسانی آماده نیست.
:|

advanced custom filed چه ربطی به gravity forms داره دوست عزیز ؟

daelbar

تازه وارد
سلام.

پارس پال هم استفاده میکنم اشکال نداره آپدیت کنم ؟

hannanstd.ir

سلام.پارس پال هم استفاده میکنم اشکال نداره آپدیت کنم ؟
مشکلی نیست ! نسخه جدید پارسپال رو از سایت دانلود کنید و سپس بروز رسانی نمایید .

daelbar

تازه وارد
داداش منظورم خود افزونه بود که به 1.9.3 آپدیت کنم یا نه گفته بودید کسانی که از درگاه استفاده میکنن آپدیت نکنن.

پارس پال رو از سایت گرفتم و آپدیت کردم

خیلی ممنون و خسته نباشید

hannanstd.ir

داداش منظورم خود افزونه بود که به 1.9.3 آپدیت کنم یا نه گفته بودید کسانی که از درگاه استفاده میکنن آپدیت نکنن.پارس پال رو از سایت گرفتم و آپدیت کردم

خیلی ممنون و خسته نباشید
آره عزیز هم خود افزونه ، هم فارسی ساز ، هم درگاه رو به آخرین نسخه آپدیت کنید .

وقتی داخل پارسپال نوشتیم سازگار با آخرین نسخه منظورم همین بود .

- - - Updated - - -

سلام دوستان .

تمامی درگاه های موجود در سایت بروز رسانی شدند و با آخرین نسخه Gravity Forms سازگار شدند .

درگاه های فروشی نیز دیشب به خریداران ارسال شدند . که در صورت خرید درگاه ها ایمیل خود را چک کنید .

دوستان میتونید هم هسته افزونه ، هم بسته فارسی ساز و هم درگاه رو به آخرین نسخه بروز رسانی کنید .

در صورت منتشر شدن بروز رسانی های جدید در آینده هم بروز رسانی کنید .

در صورتی که نیاز باشه یک مدت بروز رسانی انجام نشه خودمون خبر میدیم قبلش .

daelbar

تازه وارد
سپاس و تشکر فراوان .در مورد اون مورد کوپن تخفیف هم که قبلا پرسیدم اگه به نتیجه ای رسیدید ممنون میشم اطلاع دهید.

amirrahimi69

کاربر عضو
ممنون از جناب حنان عزیز

یک سوال :

1- از طریق افزونه گراویتی می توان کاری کرد که یه سامانه تیکت ساخت که دو دسته کاربر داشته باشه .یک دسته کاربران عادی که امکان ثبت نام داشته باشند و از طریق سامانه تیکت ارسال کنند و دسترسی اونها عادی باشه و فقط قادر به مدیریت تیکت های خوذشون باشن و زمانی که تیکت ارسال می کنند بخش مورد نظر رو برای ارسال تیکت انتخاب کنند ( مثلا بخش فنی ، بخش مشاوره ، بخش پشتیبانی سایت و...) .

دسته دوم کسانی هستند که برای بررسی تیکن ها مشخص شدند و تعدادشون به 10 نفر میرسه و وقتی وارد سایت میشن فقط به تیکت هایی که کاربران برای بخش تحت مدیریت اونها ارسال کردند دسترسی داشته باشند و بتونن جواب اونها رو بدند و به سایر بخش های مدیریتی سایت و سایر تیکت ها که به اونها ربطی نداره دسترسی نداشته باشند ؟

همه شون رو می دونم میشه اما جز دسته بندی تیکت ها که اینکه تیکت هر بخش ( فرم هر بخش ) فقط برای مدیر مربوط به خودش ارسال شه . این امکان با گراویتی امکان پذیر هست ؟؟

hannanstd.ir

سپاس و تشکر فراوان .در مورد اون مورد کوپن تخفیف هم که قبلا پرسیدم اگه به نتیجه ای رسیدید ممنون میشم اطلاع دهید.
سلام . برای کپن تخفیف تا الان چند تا پست دادن ، شما دقیقا کدوم منظورتون هست ؟

- - - Updated - - -

ممنون از جناب حنان عزیزیک سوال :

1- از طریق افزونه گراویتی می توان کاری کرد که یه سامانه تیکت ساخت که دو دسته کاربر داشته باشه .یک دسته کاربران عادی که امکان ثبت نام داشته باشند و از طریق سامانه تیکت ارسال کنند و دسترسی اونها عادی باشه و فقط قادر به مدیریت تیکت های خوذشون باشن و زمانی که تیکت ارسال می کنند بخش مورد نظر رو برای ارسال تیکت انتخاب کنند ( مثلا بخش فنی ، بخش مشاوره ، بخش پشتیبانی سایت و...) .

دسته دوم کسانی هستند که برای بررسی تیکن ها مشخص شدند و تعدادشون به 10 نفر میرسه و وقتی وارد سایت میشن فقط به تیکت هایی که کاربران برای بخش تحت مدیریت اونها ارسال کردند دسترسی داشته باشند و بتونن جواب اونها رو بدند و به سایر بخش های مدیریتی سایت و سایر تیکت ها که به اونها ربطی نداره دسترسی نداشته باشند ؟

همه شون رو می دونم میشه اما جز دسته بندی تیکت ها که اینکه تیکت هر بخش ( فرم هر بخش ) فقط برای مدیر مربوط به خودش ارسال شه . این امکان با گراویتی امکان پذیر هست ؟؟
سلام .

این رو دیگه باید [MENTION=33392].exe[/MENTION] عزیز جواب بدن . من باهاش کار نکردم :دی

daelbar

تازه وارد
سلام . برای کپن تخفیف تا الان چند تا پست دادن ، شما دقیقا کدوم منظورتون هست ؟- - - Updated - - -

سلام.

وقتی از کوپن تخفیف استفاده میشه تخفیف به حمل و نقل و انتخابهای دیگه هم شامل میشه .میخواستم فقط روی خود محصول اعمال بشه افزونه رو هم معرفی کردید که نصب کردم ولی کاری انجام نداد.

در ضمن از امروز که افزونه رو بروز رسانی کردم دیگه نه میتونم فرم جدید بسازم نه میتونم فیلد های فرم های قبلی رو تغییر بدم یا پاک کنم پیغام میده (در هنگام اضافه کردن فیلد خطای Ajax رخ داده است) یا (خطای آیجکس در حین حذف فیلد رخ داده است) لطفا راهنمایی فرمایید.

سپاس فراوان از وقتی که اختصاص میدهید.

hannanstd.ir

سلام . برای کپن تخفیف تا الان چند تا پست دادن ، شما دقیقا کدوم منظورتون هست ؟- - - Updated - - -

سلام.

وقتی از کوپن تخفیف استفاده میشه تخفیف به حمل و نقل و انتخابهای دیگه هم شامل میشه .میخواستم فقط روی خود محصول اعمال بشه افزونه رو هم معرفی کردید که نصب کردم ولی کاری انجام نداد.

در ضمن از امروز که افزونه رو بروز رسانی کردم دیگه نه میتونم فرم جدید بسازم نه میتونم فیلد های فرم های قبلی رو تغییر بدم یا پاک کنم پیغام میده (در هنگام اضافه کردن فیلد خطای Ajax رخ داده است) یا (خطای آیجکس در حین حذف فیلد رخ داده است) لطفا راهنمایی فرمایید.

سپاس فراوان از وقتی که اختصاص میدهید.
کد تخفیف طبیعتا روی قیمت کل اعمال میشه ولی بازم بررسی میکنم .

بعد از بروز رسانی هسته افزونه یا فارسی ساز ؟

نباید مشکل از فارسی ساز باشه چون ما قسمت جاوای جدیدی کم و زیاد نکردیم .

شما از تنظیمات افزونه حالت بدون تداخل یا noconflict رو هم روشن کن و یک تستی بگیر ببین مشکل رفع میشه یا نه؟

daelbar

تازه وارد
بعد از بروز رسانی هسته افزونه اینجوری شد . تنظیمات افزونه حالت بدون تداخل یا noconflict رو هم روشن کردم ولی فرقی نکرد باز هم خطا میده.

hannanstd.ir

خب برخی قسمت های هسته رو از پایه نوشتن .

احتمالا نسخه 1.9.3 هسته با یکی از افزونه ها یا قالبتون دارای تداخل شده .

بهتره یکی یکی افزونه ها رو غیرفعال کنید تا ببینید تداخل از کدومشونه .

daelbar

تازه وارد
خب برخی قسمت های هسته رو از پایه نوشتن .احتمالا نسخه 1.9.3 هسته با یکی از افزونه ها یا قالبتون دارای تداخل شده .

بهتره یکی یکی افزونه ها رو غیرفعال کنید تا ببینید تداخل از کدومشونه .
از افزونه Theme My Login بود .

مرسی

parvazz

تازه وارد
با سلام خدمت همه اساتید

یه سوال داشتم خواهش می کنم راهنمایی فرمایید

قصد راه اندازی سایتی را دارم و در این سایت افراد می توانند در رشته های مختلف ثبت نام کنند.به این صورت که پس از انتخاب دوره اطلاعات فردی و اطلاعات تحصیلی و چند فیلد دیگر را تکمیل کرده به همراه عکس و در سایت ثبت نمایند و پس از ارسال کد رهگیری دریافت کنند.با توجه به این که فیلد دوره ها متفاوت هست و تغییر می کند و با توجه به دوره انتخابی گزینه های مانند زمان دوره و طول مدت و... تغییر می کند .می خواستم از شما راهنمایی بخواهم.

یعنی حالتی باشد که دوره ها در منوی های کاربری سایت به همراه جزئیات تعریف شوند و در فرم ها فراخوانی شوند.

پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

hannanstd.ir

با سلام . بله میتونید با استفاده از منطق شرطی این کار رو به سادگی انجام بدید .

parvazz

تازه وارد
با سلام . بله میتونید با استفاده از منطق شرطی این کار رو به سادگی انجام بدید .
ممنون از راهنمایی شما

آیا امکانی هست که مقادیر مختلف برای یک فیلد از منو اصلی اضافه شود و آن فیلد در چند فرم استفاده شود.

به طور واضح تر یعنی فیلدی با عنوان نام دوره در فرم های مختلف وجود داشته باشد

و در صفحه اصلی مقادیر مختلف برای این فیلد تعریف شود

بالا