افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
باید برای هر فرم مجددا ایجادش کنید . فرم ها از هم متمایز و مستقل هستند .

شما نصبش کن . یکم کار کنی کار کردن باهاش دستت میاد ...

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان

- با گراویتی فرمز میشه اینطور چیزی درست کرد ؟

- این فرم با چه سیستمی ساخته شده ؟

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام دوستان

من توی سایت چهار تا فرم مجزا دارم .

آیا می تونم با افزونه Gravity Forms Sticky List کاری کنم که کاربر بتونه همه ارسال های خودش رو توی هر چهار تا فرم رو یک جا مشاهده کنه ؟ یعنی برای مشاهده ارسال های قبلی خودش به یک صفحه بره و نه به 4 صفحه جدا ؟

hannanstd.ir

سلام .

تست کردم گویا نمیشه !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farzadiya

تازه وارد
سلام

من با این سایت از طریق سایت  آشنا شدم و آقای سعید جعفرزاده معرفی کردند

یک راهنمایی و درخواست داشتم

ميخواهیم به افزونه dw-question-answer در وردپرس ، پنل اس ام اس را متصل کنیم

ثبت نام کاربر توسط شماره موبایل و ایمیل کاربر انجام بشه و به سادگی ثبت نام بکنه

به اين صورت که بعد از طرح سوال صفحه اي نمايش داده شود که پاسخ سوال مستلزم هزينه است

و لينک پرداخت براي ايميل و شماره تلفن اعلام شده ارسال شود . 

همچنين بعد از پاسخ نيز براي اطلاع کاربر اس ام اسي ارسال شود . 

بدین شکل

ممونم میشم راهنماییم کنید من میخوام این رو کسی برام انجام بده با هزینه و من آماده اش رو تحویل بگیریم

با تشکر

saeedpersian

کاربر عضو
سلام

من با این سایت از طریق سایت  آشنا شدم و آقای سعید جعفرزاده معرفی کردند

یک راهنمایی و درخواست داشتم

ميخواهیم به افزونه dw-question-answer در وردپرس ، پنل اس ام اس را متصل کنیم

ثبت نام کاربر توسط شماره موبایل و ایمیل کاربر انجام بشه و به سادگی ثبت نام بکنه

به اين صورت که بعد از طرح سوال صفحه اي نمايش داده شود که پاسخ سوال مستلزم هزينه است

و لينک پرداخت براي ايميل و شماره تلفن اعلام شده ارسال شود . 

همچنين بعد از پاسخ نيز براي اطلاع کاربر اس ام اسي ارسال شود . 

بدین شکل

ممونم میشم راهنماییم کنید من میخوام این رو کسی برام انجام بده با هزینه و من آماده اش رو تحویل بگیریم

با تشکر
@HANNANStd

@.exe

من بهشون پيشنهاد دادم كه كلا از گرويتي استفاده كنن و با افزونه هاي همرايش بشه يه سيستم پرسش و پاسخ درست كرد

اما چجوريشو دقيق نميدونم.

حنان - exe ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام .

با گرویتی هم تا حدودیش میشه . اما اینکه طرف اول باید جوابش داده بشه بعدش پرداخت کنه رو فک نکنم بشه .

اینطوری باید همون اول که میخواد سوالش رو بپرسه باید پرداخت کنه .

به نظرم برای این کار از افزونه هایی که تخصصشون همین باشه بهتر هست مثل همونی که خودشون گفتن استفاده بشه بهتر باشه . البته ندیدم افزونه dw-question-answer درگاه داشته باشه . نوشتن درگاه و پیامک هم مستلزم وقت هست . همونطور که توی ایمیل هم عرض کردم متاسفانه بخاطر وقتی که باید رو پایان نامه بذارم وقت نمیکنم . ولی اگه با گرویتی میخواد دو موردش امکان پذیر نیست . یکیش همون هست که باید موقع مطرح کردن سوال هزینه رو پرداخت کنه . مورد دوم هم اینه که برای ثبت نام و فعالسازی از طریق پیامک باید افزونه جدا نوشته بشه . افزونه پیامک ما ، کار اطلاع رسانی رو انجام میده .

np.1400

تازه وارد
سلام.

میشه از این افزونه برای ایجاد فرم سفارش گیری استفاده کرد؟

hannanstd.ir

اضافه شدن دکمه "پیش نمایش زنده" در نسخه 1.5.0 بسته فارسی ساز :

با توجه به اینکه در خیلی از موارد نیاز بود که یک پیش نمایشی از فرم رو توی فرانت اند سایت ببینیم تصمیم گرفتیم این قابلیت رو به افزونه اضافه کنیم .

با استفاده از دکمه "پیش نمایش زنده" که در تصویر مشاهده میکنید قادر خواهید بود یک پیش نمایشی از فرم رو در فرانت اند سایت و تحت قالب وردپرستون ببینید و نیازی نیست که برای مشاهده پیش نمایش یک برگه بسازید و سپس شورت کد رو توش قرار بدید و پیش نمایش رو ببینید .

همینک میتونید به نسخه 1.5.0 بروز رسانی نمایید .

2af2-15.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام . 

من افزونه رو برای یکی از دوستام نصب کردم تا چند روز پیش همه فرم ها که پر میشدن میومد تو صندوق ورودی . اما الان میزنه موفق ولی هیچی نمیاد . فکر کنم لایسنسش پریده .

172e4aaed7da2f98679d4a641a3ee464 باید تو لایسنس پشتیبانی وارد کنم ؟ تو عکس زیر مشخصه :

Capture.JPG

hannanstd.ir

سلام .

عکستون مشکل داره و لود نمیشه .

لایسنس رو باید توی همون لایسنس پشتیبانی وارد کنید ولی ربطی به لایسنس نداره .

غیر فعال شدن لایسنس هیچ تاثیری بر روی عملکرد فرم نخواهد داشت بلکه در صورت نداشتن لایسنس فقط قادر به بروز رسانی نخواهید بود .

احتمال داره شما جدیدا یک افزونه جدیدی چیزی نصب کرده باشید که سبب تداخل و مشکل شده باشه ... پیش نهاد میکنم اول حالت بدون تداخل رو روشن کنید و تست بگیرید . اگر مشکلی وجود رفع نشد . تک تک افزونه ها رو غیرفعال کنید و ببینید مشکل از کدوم یکی بوده .

در ضمن یک نکته خدمت دوستان بگم :

فرض کنید شما افزونه رو بروز رسانی کردید و آخرین نسخه 1.9.4 هست . خب تا زمانی که از طرف خود پنل وردپرس شما نسخه جدیدی اعلام نشده پس شما دارید از آخرین نسخه استفاده میکنید . حالا توی برخی سایت ها نال کننده مثل wp locker که میرید میبینید که نوشته نسخه 1.9.4.4 که جدیدتر از نسخه نصبی شما است . به هیچ وجه این افزونه ها رو دانلود و نصب نکنید . چون نسخه رسمی و پایدار نیستند . نسخه استاندارد همونی هست که داخل پنل وردپرس براتون اعلام بروز رسانی میشه .

حسـام

کاربر عضو
سلام حنان جان

1 سوال اگر اپدیتی که ارائه کردید و ما گرفتیم باید نسخه قبلی و پاک کنیم و جدید و بریزیم؟ یا روی قبلی هم میشه

2 اگر قبلی و پاک کنیم و جدید و بریزیم حتما باید برون ریزی فرم داشته باشیم یا لازم نیست؟

3 چرا اپدیت و تو سایت خودت نمیزاری بازدید کننده سایت خودت پدرش در میاد اپدیت و پیدا نمیکنه!

hannanstd.ir

سلام .

ببینید حسام جان .

ما توی صفحه اول همین تاپیک یک کد لایسنس گذاشتیم . شما صفحه اول تاپیک رو ببین .

برای اپدیت هم به هیچ کدام از مواردی که شما گفتی نیازی نیست .

شما یکبار کافیه افزونه رو نصب کنی . به تنظیمات افزونه مراجعه کنید و در قسمت لایسنس پشتیبانی اون لایسنسی که تو تاپیک گذاشته شده رو وارد کنید . احتمالا به شما میگه که لایسنس وارد شده صحیح است .

حالا هر بار که آپدیت جدید بیاد ، تو قسمت منوی های وردپرس ، روی کلمه فرم یک دایره قرمز رنگ که داخلش نوشته شده 1 ظاهر میشه . این یعنی آپدیت جدید اومده .

حالا فقط کافیه که به منوی فرم ها >> زیر منوی بروز رسانی مراجعه کنید و با کلیک بر روی دکمه بروز رسانی به نسخه آخر اپدیت بشید .

البته احتمالا تا یه ماه دیگه این لایسنس از کار میفته . چون لایسنس ها یکساله هستند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

stuxnet

تازه وارد
سلام

من این افزونه را نصب و فعال کردم اما گزینه فرم ها اضافه نشده !!میشه بگین مشکل کجاست و چطور میتونم فرم هامو بسازم؟

عکسو ببینین

saeedpersian

کاربر عضو
سلام

من این افزونه را نصب و فعال کردم اما گزینه فرم ها اضافه نشده !!میشه بگین مشکل کجاست و چطور میتونم فرم هامو بسازم؟

عکسو ببینین

شما هم بايد هسته اصلي گرويتي فرم رو نصب كنيد و هم افزونه فارسي سازش. ظاهرا فقط فارسي ساز رو نصب كردي.

يبار برو به اول تاپيك كامل بخون اولين پست رو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام . 

من افزونه رو برای یکی از دوستام نصب کردم تا چند روز پیش همه فرم ها که پر میشدن میومد تو صندوق ورودی . اما الان میزنه موفق ولی هیچی نمیاد . فکر کنم لایسنسش پریده .

172e4aaed7da2f98679d4a641a3ee464 باید تو لایسنس پشتیبانی وارد کنم ؟ تو عکس زیر مشخصه :

Capture.JPG
شما از منو بازشوی تغییر فرم ، فرم مورد نظرت رو انتخاب کن .

stuxnet

تازه وارد
شما هم بايد هسته اصلي گرويتي فرم رو نصب كنيد و هم افزونه فارسي سازش. ظاهرا فقط فارسي ساز رو نصب كردي.

يبار برو به اول تاپيك كامل بخون اولين پست رو
ممنون از شما مشکلم حل شد اما حالا 2 تا سوال دیگه دارم:

1 - عکسی که ضمیمه کردم رو ببینید. چرا گزینه های کمتری برای من قابل نمایش هست؟

2 - من داخل برگه ای دکمه ثبت سفارش گذاشتم .میخوام با کلیک بر روی اون یه فرم به صورت کادر پاپ آپ ظاهر بشه آیا با این پلاگین امکان طراحی همچین فرمی هست؟

hannanstd.ir

سلام .

1 - چون گرویتی فرمز افزونه جانبی زیاد داره که باید نصب کنید تا به زیر منو اضافه بشه . مثل افزونه های درگاه پرداخت ، پیامک و غیره ...

2- بله میشه . میتونید از افزونه های زیر استفاده کنید برای این کار :

بالا