افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

بهتره برای نمایش فرم از پلاگین زیر استفاده کنید، بقیه پلاگین ها خیلی وقته آپدیت نشده اذیتتون میکنه.

بعد از فعال سازی تو برگه یا نوشته کد زیر رو قرار بدین.

<div style="display:none" class="fancybox-hidden"><div id="fancyboxID-1">[gravityform id="1" title="true" description="true" ajax="true" tabindex="1001"]</div></div><a href="#fancyboxID-1" class="fancybox">برای نمایش فرم کلیک کنید.</a>
ممنون از شما مشکلم حل شد اما حالا 2 تا سوال دیگه دارم:

1 - عکسی که ضمیمه کردم رو ببینید. چرا گزینه های کمتری برای من قابل نمایش هست؟

2 - من داخل برگه ای دکمه ثبت سفارش گذاشتم .میخوام با کلیک بر روی اون یه فرم به صورت کادر پاپ آپ ظاهر بشه آیا با این پلاگین امکان طراحی همچین فرمی هست؟

SAEED2010

تازه وارد
سلام

لطفا کسی میتونه کمک کنه چرا فرم من یهو این جوری شده؟

یک ماهی بود درست کار میکرد الان مشکل از چیه؟

میزنه مرحله بعد این جوری میشه

miladjef

کاربر عضو
با سلامخدمت دوستان من اول می خوام یه جمع بندی از چند پستی که درباره ی کد رهگیری بود بگم(و یه مقداری هم تجربه خودم) و در آخر یک سوال از دوستان بکنم

برای داشتن کد رهگیری  می تونیم  از شورت کد {transaction_id} در بخش تاییدیه برای نمایش دادن کد رهگیری بعد از تکمیل فرم ودر بخش اعلان ها هم برای ارسال کد رهگیری برای مشتری استفاده کرد.

برای گرفتن  خروجی pdf از فرمی که پر شده از دو  افزونه Gravity PDF وGravity PDF - Download PDF button استفاده کنیم که با(دقت کنید پیش نیاز دومی برای فعال شدن نصب بودن افزونه Gravity PDF هست)

با استفاده از شورت کد [gfpdf_button] (که جزو شورت کد های افزونهGravity PDF - Download PDF button هست) شما می تونید در بخش تاییدیه به مشتری حق گرفتن خروجی فرم چاپ شده به صورت pdf رو بدین(افزونه Gravity PDF  فقط برای شما خروجی pdf  می گیره)(در بخش اعلان ها نمی تونین از این شورت کد استفاده کنید چون بخش اعلان ها بهه ایمیل فرد ارسال میشه و این شورت کد فقط تو محیط وردپرس و افزونه gravity عمل می کند)

اما سوال من

دوستان میشه این منن کد رهگیری رو داخل خود فرم خروجی داشته باشم؟یعنی به عنوان یکی از کادر ها باشه البته مشتری نتونه اونو تغییر بده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
داخل pdf نشون بده یعنی ؟

آخه این شورت کد {transaction_id}  اصلا توی هسته وجود نداره و من خودم این شورت کد رو جدا برای گرویتی تعریف کردم و احتمالا هم باید داخل افزونه های جانبی هم ویرایش صورت بگیره و این شورت کد برای اونها هم تعریف بشه .

miladjef

کاربر عضو
داخل pdf نشون بده یعنی ؟

آخه این شورت کد {transaction_id}  اصلا توی هسته وجود نداره و من خودم این شورت کد رو جدا برای گرویتی تعریف کردم و احتمالا هم باید داخل افزونه های جانبی هم ویرایش صورت بگیره و این شورت کد برای اونها هم تعریف بشه .
ممنون از پاسختون

به نظر شما برای این که من کد رهگیری جزوی از عاتصر صفحه کنم(مثل یه فیلد با این تفاوت که یه مقدار پیش فرضی بهش داده شده باشه که همون کد رهگیریه)بهتره(این قابلیت توی افزونه هست؟) یا باید داخل افزونه های تبدیل پی دی اف این کار بکنم.

اگر امکانش هست بگین تو کدوم قسمت از افزونه Gravity Forms شورت کد {transaction_id} اضافه کردین تا من بتونم با استفاه از اون کد های مشابه ای در افزونه های وابسته ایجاد کنم.

----------------------------------------

افزونه پیامکی که نوشتین از شورت کد کد رهگیری پشتیبانی می کنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

اونی که شورت کد رو اضافه میکنه تو هوک مربوط به merge tag هست ولی اگه میخواید بدونید که کجای دیتابیس ذخیره میشه تو یکی از متغیر های زیر ذخیره میشه که هر دوتاش یکی هستند ولی تو افزونه به این دو اسم بکار میرند :

کد:
$entry["transaction_id"]$lead["transaction_id"]

miladjef

کاربر عضو
اونی که شورت کد رو اضافه میکنه تو هوک مربوط به merge tag هست ولی اگه میخواید بدونید که کجای دیتابیس ذخیره میشه تو یکی از متغیر های زیر ذخیره میشه که هر دوتاش یکی هستند ولی تو افزونه به این دو اسم بکار میرند :

$entry["transaction_id"]$lead["transaction_id"]
کد رهگیری توی افزونه پیامک میشه استفاده کرد؟

hannanstd.ir

سلام . آره . چون اولا کد رهگیری متای transaction_id در دیتابیس ذخیره میشه و بعدش از از طریق آرایه گلوبال $lead فراخونی میشه و مقدار $lead["transaction_id"] تو پیامک ارسال میشه .

Amin1985

تازه وارد
سلام.

من فرم ساختم.

منتها آدرس اصلی خود فرم رو از کجا بگیرم؟

الان یک پیش نمایش فرم ازش نشون میده منتها آدرس اصلیش رو کجاست؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

از دکمه افزودن فرم در بالای ویرایشگر برگه ها و نوشته استفاده کنید.

سلام.

من فرم ساختم.

منتها آدرس اصلی خود فرم رو از کجا بگیرم؟

الان یک پیش نمایش فرم ازش نشون میده منتها آدرس اصلیش رو کجاست؟

Amin1985

تازه وارد
@.exe

سلام ؛

از دکمه افزودن فرم در بالای ویرایشگر برگه ها و نوشته استفاده کنید.
پیدا نمیکنم کجاست.

الان من در قسمت فرم ها فرم مورد نظرم هست و فعال ( سبز ) هم هست.

زیرش پیش نمایش فرم هم لینکش هست.

منتها خود فرم اصلی رو لینکش رو پیدا نمیکنم.

hannanstd.ir

دوست عزیز ، یک برگه جدید یا نوشته جدید ایجاد کنید . همونجا دکمه افزودن فرم رو پیدا میکنید .

Amin1985

تازه وارد
دوست عزیز ، یک برگه جدید یا نوشته جدید ایجاد کنید . همونجا دکمه افزودن فرم رو پیدا میکنید .
من در یک برگه قرار دادم فرم رو ولی شکل اون صفحه رو کلا به هم زد :

چطور باید درستش کنم؟

hannanstd.ir

دوست عزیز قبلا هم تو تاپیک های مختلف گفتیم هر وقت ظاهر سایت برای کاربران لاگین کرده و لاگین نکرده متفاوت باشه 99 درصد مشکل از افزونه های کش هست .

Amin1985

تازه وارد
دوست عزیز قبلا هم تو تاپیک های مختلف گفتیم هر وقت ظاهر سایت برای کاربران لاگین کرده و لاگین نکرده متفاوت باشه 99 درصد مشکل از افزونه های کش هست .
W3 Total Cache رو غیر فعال کردم صفحه درست شد.

البته فقط همون صفحه این طور به هم میریخت.

الان راه حل دیگه نداره که بشه بدون غیر فعال کردن افزونه کش درستش کرد اون صفحه رو؟

miladjef

کاربر عضو
W3 Total Cache رو غیر فعال کردم صفحه درست شد.

البته فقط همون صفحه این طور به هم میریخت.

الان راه حل دیگه نداره که بشه بدون غیر فعال کردن افزونه کش درستش کرد اون صفحه رو؟
هر چند ساعت یا هر روز یکبار کش رو حذف کن.احتمالا این مشکل رفع میشه یا زمان حذف کش را از داخل خود افزونه یک زمان کم تر از 10 دقیقه یا نیم ساعت انتخاب کنید. البته می تونید از افزونه ای کش دیگه هم استفاده کنید.

(@ ببخشید من جواب دادم)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

چه جالب نمیدونستم واسه یاد کردن هم اعلانیه میاد .

@miladjef

خواهش میکنم دوست عزیز.

اگه براتون مقدور هست کار این بنده خدا در این تاپیک هم نگاه بندازید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SAEED2010

تازه وارد
سلام دوستان کسی میدونه چه جوره حجم عکس رو برای اپلود کمتر از mb کرد؟ مثلا 300kb??

بالا