افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

SAEED2010

تازه وارد
نمیخوام دست به  پلاگین هم بزنم همون که هست رو میخوام انجام بشه

Usrapid

تازه وارد
دوستان زحمت زیادی در این تاپیک میکشید ، اگر به این شکل پیش بره ، یافتن موضوعاتی در مورد این افزونه خیلی سخت تر میشه . من پیشنهاد میکنم پرسش های مهم و کاربری ای که کاربران پرسیدند رو در تاپیک اول لیست کنید تا شاید از خیلی سوالات تکراری هم جلوگیری بشه .

در کل خدا قوت.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
نمیخوام دست به  پلاگین هم بزنم همون که هست رو میخوام انجام بشه
دوست عزیز !

خب به صورت پیشفرض امکان محدود کردن حجم فایل ها یا ابعاد تصاویر آپلودی در گرویتی فرمز وجود نداره .

این افزونه ای هم که پیشنهاد کردیم افزونه جانبی برای خود افزونه Gravity Forms هست .

درسته که قدیمی هست و تعداد ستاره هاش کمه ولی تست شده هست و کاملا درست کار میکنه .

دوستان زحمت زیادی در این تاپیک میکشید ، اگر به این شکل پیش بره ، یافتن موضوعاتی در مورد این افزونه خیلی سخت تر میشه . من پیشنهاد میکنم پرسش های مهم و کاربری ای که کاربران پرسیدند رو در تاپیک اول لیست کنید تا شاید از خیلی سوالات تکراری هم جلوگیری بشه .

در کل خدا قوت.
تشکر از شما دوست عزیز .

با توجه به اینکه تا یه مدت دیگه این لایسنس غیرفعال میشه احتمالا خیلی ها براشون سوال پیش میاد که آیا افزونه از کار میفته یا نه .... ما هم واسه اینکه بهشون بگیم که در صورت از کار افتادن لایسنس فقط آپدیت غیرفعال میشه و بقیه چیزها مثل قبل هست و مشکلی نداره باید یه بخش سوالات متداول توی سایتش ایجاد کنیم و همه سوالات و قسمت های مهم رو توش ذکر کنیم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. از فیلد آپلود فایل میخوام استفاده کنم. اما مقادیر به مگابایت هست. آیا میشه تبدیلش کرد به کیلوبایت؟ 

hannanstd.ir

خواهش میکنم .

نه هم برای محدود کردن ابعاد تصاویر آپلودی و هم برای محدود کردن حجم فایل های آپلودی هست . قدیمی هست ولی تست شده و کار میکنه .

موفق باشید .

نرگس

کاربر عضو
روی حالت تکی باید لینک عکس رو نشون بده حتما.

شما یکبار از تگ زیر استفاده کن و ببین که لینک عکسو نشون میده یا نه .

{all_fields}اگر جواب نگرفتید کد زیر رو جایگزین کد قبلی کنید . عکس تکی رو میدونم لینکشو نشون میده .
از این تگ ها چطوری میشه استفاده کرد ؟؟؟کجا باید بزارم

hannanstd.ir

تو متن ایمیل ها "اعلان ها"

تو صفحه یا برگه "تاییدیه" . صفحه ای که بعد از پر کردن فرم نشون میده .

اعلان ها و تاییدیه هردو توی تنظیمات هر فرم هستند .

نرگس

کاربر عضو
تو متن ایمیل ها "اعلان ها"

تو صفحه یا برگه "تاییدیه" . صفحه ای که بعد از پر کردن فرم نشون میده .

اعلان ها و تاییدیه هردو توی تنظیمات هر فرم هستند .
متوجه نشدم واضح تر صحبت کنید

بابا ابتدایی هستیم تو این افزونه؟!؟!؟

الان بالاخره این تگ ها رو کجا بزارم؟؟؟

setmax

تازه وارد
سلام

من امروز gravity forms رو از طریق لینکی که در صفحه ی اول قرار دادید نصب کردم.

و فارسی ساز رو هم از مخزن وردپرس نصب کردم.

الان ورژن gravity forms 1.9.5 , فارسی ساز 1.5.0 رو نصب دارم.

در بخش فیلدهای پیشرفته از انتخابگر تاریخ استفاده کردم و فعالسازی تاریخ شمسی رو هم انتخاب کردم اما متاسفانه ایکونش نمایش داده نمیشه. اما لیست بازشو کارایی لازم رو داره.

خواستم بدونم شرایط به چه صورته؟ چون datepicker در حالت میلادی نمایش داده میشه و اون ایکون تقویم هم فقط در حالت میلادی نمایش داده میشه و در حالت شمسی در کد با تایپه هیدن ست شده.

hannanstd.ir

سلام . با تایپه هیدن ست شده رو متوجه نشدم .

ولی همین الان تست گرفتم آیکونش هست .

شما دکمه رادیویی نمایش آیکون رو زدی؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

setmax

تازه وارد
سلام . با تایپه هیدن ست شده رو متوجه نشدم .

ولی همین الان تست گرفتم آیکونش هست .

شما دکمه رادیویی نمایش آیکون رو زدی؟
سلام یعنی با مرورگر کروم وقتی فرم مورد نظر رو به حالت پیش نمایش در میارم و فرم رو inspect element می کنم با ابزار developer tools می بینم که ایکون تقویم هست اما نوع عنصر به شکل hidden هست.

ببینید:

<input type="hidden" id="gforms_calendar_icon_input_2_4" class="gform_hidden" value="http://the-blackrose.ir/dr/wp-content/plugins/gravityforms/images/calendar.png">بله نمایش ایکون رو انتخاب کردم.

شما جایی توی پستا گفته بودید که به 1.9 فعلا اپدیت نکنید.

گفتم شاید علت از اونه.

hannanstd.ir

نه اون نسخه 1.9 واسه قبل بود .... بعدش آپدیت دادیم فارسی ساز و درگاهها رو گفتیم هسته افزونه رو هم آپدیت کنید .

والا من دوباره تست گرفتم آیکون رو نشون داد . شما یک فرم جدید بسازید و روی اون هم تست کنید ببینید باز هم نشون نمیده آیکون رو !

همون اول که فیلد تقویم رو اضافه کردید تیک شمسی سازی رو بزنید و دکمه رادیویی نمایش آیکون رو هم بزنید .

setmax

تازه وارد
نه اون نسخه 1.9 واسه قبل بود .... بعدش آپدیت دادیم فارسی ساز و درگاهها رو گفتیم هسته افزونه رو هم آپدیت کنید .

والا من دوباره تست گرفتم آیکون رو نشون داد . شما یک فرم جدید بسازید و روی اون هم تست کنید ببینید باز هم نشون نمیده آیکون رو !

همون اول که فیلد تقویم رو اضافه کردید تیک شمسی سازی رو بزنید و دکمه رادیویی نمایش آیکون رو هم بزنید .
جناب ابراهیمی ممنون از توجهتون قربان.

کاری که گفتید رو انجام دادم اما متاسفانه فقط در حالت میلادی datepicker به نمایش در میاد و با فعال سازی شمسی دیگه اون تقویم کوچک کنار باکس به نمایش در نمیاد.

شاید بحث conflict بین توابع باشه.

خیلی به این مورد برای وبسایتم احتیاج دارم و کار شمارو با صداقت بگم فوق العاده دیدم و خیلی حسرت می خورم که نتونم از این مورد کوچک استفاده کنم.

hannanstd.ir

راستش من تا الان فکر کردم که میگید تاریخ شمسی نشون داده میشه ولی فقط آیکونش نمایش داده میشه .

الان فهمیدم میگید که کلا تاریخ شمسی کار نمیکنه .

الان تنها حدسی که میزنم که قالب شما از جیکوئری ui وردپرس استفاده نمیکنه و خودش داره یک جیکوئری ui از خودش فراخونی میکنه ...

شما کارهایی که میگم رو انجام بده ببینم مشکل از کجاست :

اول قالب 2015 وردپرس رو فعال کنید و تست بگیرید . اگه باز هم نشون نداد همین قالب 2015 رو بذارید فعال باشه حالا تک تک افزونه ها رو یکی یکی غیرفعال کنید بفهمیم با کدوم مشکل داره ....

setmax

تازه وارد
راستش من تا الان فکر کردم که میگید تاریخ شمسی نشون داده میشه ولی فقط آیکونش نمایش داده میشه .

الان فهمیدم میگید که کلا تاریخ شمسی کار نمیکنه .

الان تنها حدسی که میزنم که قالب شما از جیکوئری ui وردپرس استفاده نمیکنه و خودش داره یک جیکوئری ui از خودش فراخونی میکنه ...

شما کارهایی که میگم رو انجام بده ببینم مشکل از کجاست :

اول قالب 2015 وردپرس رو فعال کنید و تست بگیرید . اگه باز هم نشون نداد همین قالب 2015 رو بذارید فعال باشه حالا تک تک افزونه ها رو یکی یکی غیرفعال کنید بفهمیم با کدوم مشکل داره ....
جناب ابراهیمی

کارایی که گفتین انجام شد.

در زمان استفاده از تقویم شمسی تقویم کوچک کنار باکس به نمایش در نمیاد و همچین پیغامی در کنسول لوگه جاوا اسکریپت موجود در افزونه ی developer مرورگر کروم به نمایش در اومد.

اسکرین شاتش رو براتون گذاشتم.

اما در زمان استفاده از میلادی چنین چیزی نیست و همه چیز درست کار می کنه.

الان قالب 2015 هست و همه ی افزونه ها غیر از gravity forms و فارسی ساز شما غیر فعال هستند.

من از شبکه چندسایته وردپرس استفاده می کنم.

اسکرین شات پیغام خطا:

hannanstd.png

setmax

تازه وارد
علاوه بر این در برگه ها و نوشته ها من روی افزودن فرم کلیک می کنم و بعد از انتخاب فرم افزودنش رو می زنم اما هیچ شرت کدی به برگه یا نوشتم اضافه نمیشه.

برای اینکار باید شرت کد رو خودم با تنظیماتی که برای title و description و ajax می خوام در برگه یا نوشته بذارم. اینم برام خیلی عجیبه...

hannanstd.ir

همینکه بعد از زدن دکمه افزودن هیچ اتفاقی نمی افته پس مشکل صد در صد از عدم اجرای صحیح جیکوئری و جیکوئری ui هست .

اینکه میگید همه افزونه ها غیرفعال هستند بجز گرویتی و قالب هم 2015 هست . پس میشه نتیجه گرفت که گرویتی فرمز با وردپرس مولتی یوزر سازگاری نداره .

البته من خودم تاحالا وردپرس مولتی یوزر نصب کردم و تست نکردم ولی خب اینطوری میشه استنتاج کرد . چون این مشکل شما مشاهده نشده بود .

بالا